İKLİMLENDİRME OTOMASYONU SİSTEMLERİ

Firmamız gerek TÜRKİYE'de gerekse DÜNYA'nın herhangi bir yerindeki projenizi gerçekleştirmek için gerekli deneyime ve her türlü teknik kaynağa sahiptir. En basit Net Houselardan, karmaşık yapıya sahip cam seralara kadar her çeşit seranın kurulumunu yapabilecek uzman ekiplerimiz mevcuttur.

Ayrıca gerek görüldüğü taktirde yatırım yapılan ülkenin teknik personelleriyle de İMT'nin uzman ekipleri kontrolünde montaj ekipleriyle de çalışmaktayız.

Her bir projenin kendine özgü karmaşıklığı göz önünde bulundurularak, insan ve teknik kaynakların planlaması en ince ayrıntısına kadar yapılır ve proje bu planlara uyumlu olarak gerçekleştirilir.

Montaj ve projenin dikkatli ve profesyonel ekiplerce yapılmadığında, en kaliteli parçaların bile bir değerinin olmayacağının bilincindeyiz. İşte tüm bu nedenlerle en iyi montaj hizmetini sunmak ve her geçen gün daha iyi olmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

IMT Greenhouse

Kalıcı Çözümler ve Yüksek Verim için Tecrübe Gerekir. Kalite ile tanışın Şemsettin LÖKOĞLU. 2000’den beri Otomasyon Sektöründe faaliyet gösteren İMT, 2013 yılından bu yana IMT Greenhouse Automation markası ile Tarım sektörüne de anahtar teslimi Modern ve Teknolojik projeler yapmaktadır. Firmamız sektöründeki tecrübesini ileri teknoloji ve mühendislik bilgisiyle birleştirerek kişiye, ürüne ve bölgeye ...