İMT SERA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Kalıcı Çözümler ve Yüksek Verim için Tecrübe Gerekir. Kalite ile tanışın Şemsettin LÖKOĞLU.

2000’den beri Otomasyon Sektöründe faaliyet gösteren İMT, 2013 yılından bu yana IMT Greenhouse Automation markası ile Tarım sektörüne de anahtar teslimi Modern ve Teknolojik projeler yapmaktadır.

Firmamız sektöründeki tecrübesini ileri teknoloji ve mühendislik bilgisiyle birleştirerek kişiye, ürüne ve bölgeye özel tasarımlı Modern Seralar için farklı projeler üretmektedir.

Müşteri beklentileri ve meteorolojik veriler ışığında projelerimizde ihtiyaç duyulan her türlü unsur tarafımızdan karşılanmaktadır.

IMT kurmuş olduğu Acil Servis Ekibiyle 7/24 müşterilerinin huzurunu garanti altına almıştır.

Islah, Fide ve Üretim seralarında karlı bir yatırımı gerçekleştirmek için; ucuz enerji, bol su, bol güneş ve toprak en önemli faktörlerdir. Bunların tamamının mevcut olmadığı yatırım bölgelerinde de; ürünün, iklimin ve arazinin olumsuz şartlarına rağmen IMT tarafından geliştirilen kalıcı projelerle çözümler sağlanır.

IMT Greenhouse

Kalıcı Çözümler ve Yüksek Verim için Tecrübe Gerekir. Kalite ile tanışın Şemsettin LÖKOĞLU. 2000’den beri Otomasyon Sektöründe faaliyet gösteren İMT, 2013 yılından bu yana IMT Greenhouse Automation markası ile Tarım sektörüne de anahtar teslimi Modern ve Teknolojik projeler yapmaktadır. Firmamız sektöründeki tecrübesini ileri teknoloji ve mühendislik bilgisiyle birleştirerek kişiye, ürüne ve bölgeye ...