SERA KONSTRÜKSİYONLARI

İMT‘nin projelendirdiği plastik seralar, topraklı ve topraksız tarım üretimleri için uygundur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına, yetiştirilecek ürün, bölgesel iklim şartları ve fizibilite hesapları yapılmış ayrılabilecek bütçe imkânları göre, plastik sera modelleri seçeneklerimiz ile cevap verebiliriz. Konstrüksiyon çok dayanıklı ve korozyona karşı dirençlidir. Tüm kullanılan çelik konstrüksiyon yapısal elemanları sıcak daldırma galvaniz malzemedir.

Yapısal malzeme galvaniz çelikten oluştuğu için plastik ve tül montajlarında kullanılan klips yatakları da sera yapı malzemesiyle aynı özellikte çelik özel klipsleriyle yapılmaktadır.

Bu teknik sayesinde plastik ve tül malzemenin sera yapısına sabitlenerek seranın su geçirmezlik özelliği ve rüzgâra dayanım kabiliyeti mükemmeldir.

Özel dizayn sayesinde plastik iç yüzeyde oluşan yoğunlaşma suları da özel damlalık sisteminle bitki üzerine ve sera içerisine düşmeden taliye etme kabiliyetine sahiptir.

IMT Greenhouse

Kalıcı Çözümler ve Yüksek Verim için Tecrübe Gerekir. Kalite ile tanışın Şemsettin LÖKOĞLU. 2000’den beri Otomasyon Sektöründe faaliyet gösteren İMT, 2013 yılından bu yana IMT Greenhouse Automation markası ile Tarım sektörüne de anahtar teslimi Modern ve Teknolojik projeler yapmaktadır. Firmamız sektöründeki tecrübesini ileri teknoloji ve mühendislik bilgisiyle birleştirerek kişiye, ürüne ve bölgeye ...